ERTELEME DUYURUSU: 13 MART WILEY - OKU&YAYIMLA ANLAŞMASI: AÇIK ERİŞİM MAKALE YAYIMLAMA EĞİTİMİ

26 Nisan 2024 Cuma

Değerli Kullanıcılarımız, 

 

Daha önce paylaştığımız, Wiley ve Tübitak Ulakbim arasında gerçekleştirilen "OKU & YAYIMLA" Anlaşması kapsamında ücretsiz açık erişim makale yayımlatmaya ilişkin MART ayında firma tarafından düzenlenecek online eğitim seminerleri programından; 

 

Bugün (13 Mart) Saat: 11.00'da gerçekleşmesi planlanan "TÜBİTAK ULAKBİM + WILEY Ücretsiz Açık Erişim Makale Yayımlama Anlaşması Kapsamı" Eğitimi 03 Nisan 2024 Çarşamba günü Saat: 15.00'a ERTELENMİŞTİR.  Detaylara ve kayıt linkine aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

 

Kayda erişmek ve katılım sertifikası almak için KAYIT gereklidir. Listedeki kayıt linkinden ibu uzantılı kurumsal e-posta adresiniz ve "Institution" alanında üniversitemiz adını belirterek kayıt oluşturulmalıdır.

 

ÖNEMLİ NOT: 13 Mart Saat: 11.00 eğitimine daha önce kayıt olanların tekrar kayıt yaptırmasına gerek yoktur. Tarih değişikliği dışında her şey aynıdır.

 

EĞİTİM BAŞLIĞI - EĞİTİM İÇERİĞİ - TARİH - SAAT - KAYIT LINKİ - KONUŞMACI
TÜBİTAK ULAKBİM + WILEY Ücretsiz Açık Erişim Makale Yayımlama Anlaşması Kapsamı  

- Anlaşmanın ana hatları, nasıl işlediği

- Açık Erişim hakkında bilgi ve faydaları

- Hibrit ve Altın Açık Erişim dergilere makale gönderirken yazarın açık erişim makaleyi ücretsiz olarak yayımlanmasını sağlamak için izlemesi gereken adımlar

- Yazarlar ve araştırmacılar için yaklaşan eğitim programı

- Yardımcı Kaynaklar

  03 Nisan 2024   15.00   Kayıt için TIKLAYINIZ   Duygu Paçalı