DENEME ERİŞİMİ: HEINONLINE - HUKUK VERİ TABANI

29 Nisan 2024 Pazartesi

Değerli Kullanıcılarımız,

Hukukla ilgili geniş bir koleksiyona erişim sağlayan web tabanlı bir araştırma veri tabanı olan HeinOnline, 17 Mayıs 2024 tarihine kadar deneme erişimimize açılmıştır.

 

  HEINONLINE DENEME ERİŞİMİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

HeinOnline Nedir?

Yasal ve hukukla ilgili geniş bir koleksiyonuna erişim sağlayan web tabanlı bir araştırma veri tabanıdır. Veri tabanı, William S. Hein & Co., Inc. tarafından oluşturulmuştur ve 2000 yılından beri mevcuttur. HeinOnline, yasal ve hukukla ilgili geniş bir koleksiyonuna erişim sağlayan web tabanlı bir araştırma veri tabanıdır. Veri tabanı, William S. Hein & Co., Inc. tarafından oluşturulmuştur ve 2000 yılından beri mevcuttur. Hukukla ilgili 3.000den fazla dergiyi başlangıcından bu yana kapsayan HeinOnline, önemli bir araştırma açığını kapatmaktadır. Geniş kapsamlı akademik dergi koleksiyonuna ek olarak, HeinOnline içeriğine Congressional Record, Federal Register, Code of Federal Regulations ve kapsamı 1754 e kadar uzanan U.S. Reportsun tamamı da dahildir ve veri tabanı antlaşmalar, anayasalar, içtihatlar, uluslararası ticaret, dış ilişkiler, ABD Başkanları ve çok daha fazlasını kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Şu an 200 milyon sayfadan fazla içerik sağlayan en kapsamlı Hukuk veri tabanlarından biridir.

 

Kampüs içinden üniversitemiz internet ağına bağlanarak ya da kampüs dışından proxy / VPN ayarlarınızı yaparak deneme erişimi süresince HeinOnline'dan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.